ario222

سپاه یا دهانت را ببند،یا جنش سبز ملی ایران دندانهایت را در دهانت خرد خواهد کرد

In جنبش سبز on 2009/11/02 at 17:43

بیانیه سپاه هم به سلامتی علما در آمد. باز هم سپاه مثل همیشه دچار توهم توطئه شده و مزخرفاتی را به جنبش سبز ایران (که اینک به جرئت میتوان گفت یک جنبش ملی است و باید آنرا جنبش سبز ملی ایران نامید )نسبت داده است.عجیب آنکه تجربه 4 ماهه اخیر هرگز سرداران پوشالی سپاه را به خود نیاورده است و آنان همچنان در اوهام خویش سردرگمند.

چند نکته در این بیانیه آمده که پاسخی درخورد می طلبد:

1. شعار بر ضد استکبار و زورگویان: آری همواره شعار ایرانیان مبارزه با استکبار و استبداد بوده،امروز هم اگر جنبش سبز شعار میدهد مرگ بر روسیه،مرگ بر انگلیس و مرگ بر عرب پرستی، بواسطه شعور ملی ایرانیان است که خطر امروز برای ما نه تنها آمریکا بلکه روسیه،انگلیس و اعراب هستند.

اگر سپاه شرف و غیرت خود را فروخته و دریای مازندران ایرانیان را به روسیه باج داده گناه ملت مظلوم ایران چیست؟ اگر سپاه وجدان و وظایفش را لگد مال کرده و خلیج فارس را به خلیج عربی تبدیل نموده،مشکل آگاهی موج سبز چیست؟ اگر سرداران سپاه در زندانها به پسران و دختران تجاوز میکنند،گناه آزادیخواهی جنبش سبزیها چیست؟

2.درایت و هوشمندی مقام عظمای حماقت:اگر ملاک درایت دستور کشتار و تجاوز به ملت است باید عمر بن خطاب و سعد وقاص را بسیار از مقام عظمای حماقت مدیر و مدبرتر نامید.اگر ملاک هوشمندی دسیسه و زمینه چینی برای بقای استبداد و استعمار است که چنگیزخان مغول بسیار از رهبر شما هوشمندتر بوده است.

3.نظام اسلامی نماد ظلم ستیزی : امروز نظام اسلامی شما نماد تحقیر و نابودی ملتهای آزاده شده، نظامی که در خیابانها با قمه گردن میزند و در زندانها به پسران تجاوز میکند. این ننگ ازادی و ظلم ستیزی ملتهای تحت ستم است که شما خود را به موج سبز آزادیخواهان و ضد دیکتاتورهای جهان متصل کنید.شما عمله واقعی شیطان در لباس پیروان خدایید.شما نماد همه بدیهای هزاره سوم هستید و بعید است پس از شما ،حیواناتی همچون شما بر انسانها حکومت کنند.

4.اما اینکه گفته اید تا هنگامی که دیگران حقیقت نظامتان را نپذیرند مذاکره نخواهید کرد:چرا باید دنیا ماهیت حیوانی و خوی ضد انسانی شما را بپذیرد؟هر کدام از مسئولان دیگر کشورها که با شما معامله کند نه تنها در نزد ملت ایران منفور خواهد شد بلکه برای همه تاریخ خود را ردیف منففورترین ساستمداران ضد آزادی قرار خواهد داد.

5.اما از آنجا که از ملت خصوصا جوانان دعوت کرده اید 13 آبان بیایند به شما سپاهیان و بسیجیان میگوییم : خواهیم آمد،با تمام توان، با تمام جان اما نه برای بیعت با نظام و ولی وقیح پلیدش بلکه برای بیعت با انسانیت،استقلال،آزادی و جمهوری ایرانی، و دندانهایتان را در دهانتان خرد خواهیم کرد اگر بیش ازین به ملت دست درازی و توهین کنید.

6.اما در آخر گفته اید : «سپاه به هیچ جریانی اجازه نخواهد داد با طرح شعارها و مسایل انحرافی و دروغین به اراده راسخ و عزم پولادین آنان خدشه‌ای وارد سازد.»

ملت هم دقیقا همین منظور منظور را دارد و به شما اجازه نخواهد با جمهوری و اسلام دروغین،با ولی فقیه دروغین،با انتخابات دروغین،با شعار دروغین مبارزه بر ضد استکبار،با شعار دروغ امت اسلامی،با احزاب دروغین و جنبش دروغین سبز علوی بر ضد ملت اقدام کنید.سپاهین پلید و پولدوست،نوکران با جیره و مواجب عرب،غرب و شرق،کاری نکنید که نه از تاک اثری بگزاریم ، نه از تاک نشان.

  1. به بالاترین لینک کردمت

  2. سگي كه پارس مي كنه نمي گيره برادر + لينك شدي، دوستان اطلاع رساني كنيد:
    صالح دلدم عضو ستاد کروبی از صبح ديروز به بند قاتلین زندان قزل حصار منتقل شد!
    http://newsens.wordpress.com/2009/11/04/%d8%b5%d8%a7%d9%84%d8%ad-%d8%af%d9%84%d8%af%d9%85-%d8%b9%d8%b6%d9%88-%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d8%af-%da%a9%d8%b1%d9%88%d8%a8%db%8c-%d8%a8%d9%87-%d8%a8%d9%86%d8%af-%d9%82%d8%a7%d8%aa%d9%84%db%8c%d9%86-%d8%b2/

  3. بسیار عالی
    چون قنوت درختان همیشه سبز باشید…

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: